Here, this looks much better to read
Sacred Heart Senior School
2.30 pm Div 2 Qual Sacred Heart OC v Athelstone
12.30 pm Div 2 Res Qual Sacred Heart OC v PHOS Camden
10.30am Div C2 Elim Sacred Heart OC v PHOS Camden
Salisbury North Oval
2.00 pm Div 2 Elim Salisbury North v PHOS Camden
12.00 pm Div 2 Res Elim Broadview v Athelstone
10.00am Div C2 Qual Modbury v Broadview
Hunter Park
2.00 pm Div 3 Qual Old Ignatians v Flinders Park
12.00 pm Div 3 Res Qual Old Ignatians v Golden Grove
10.00am Div C3 Qual Flinders Park v Old Ignatians
Largs North Reserve
2.30 pm Div 3 Elim North Haven v Golden Grove
12.30 pm Div 3 Res Elim Plympton v North Haven
10.30am Div C6 Qual Elizabeth v North Haven
10.00am Div C3 Elim Adelaide University v Plympton TBA
East Parklands (AKA - the Clipsal Concert Ground
2.00 pm Div 4 Qual CBC Old Collegians v Edwardstown
12.00 pm Div 4 Res Qual Walkerville v Edwardstown
10.00am Div C4 Elim Edwardstown v Mitcham
Portside Mitsubishi Oval
2.30 pm Div 4 Elim Woodville South v Walkerville
12.30 pm Div 4 Res Elim Mitcham v Pembroke
10.30am Div C4 Qual Walkerville v SMOSH West Lakes
St Marys
2.30 pm Div 5 Qual Pulteney v Hope Valley
12.30 pm Div 5 Res Elim Kenilworth v Pulteney
10.30am Div C5 Qual Pulteney v Lockleys
Salisbury Oval
2.00 pm Div 5 Elim Salisbury v Lockleys
12.00 pm Div 5 Res Qual Hope Valley v Lockleys
10.00am Div C5 Elim Adelaide University v Salisbury
Daly Oval
2.00 pm Div 6 Qual Hectorville v Elizabeth
12.00 pm Div 6 Res Qual Elizabeth v Para Hills
10.00am Div C6 Elim Marion v Hectorville
The Paddocks
2.30 pm Div 6 Elim Para Hills v Fitzroy
12.30 pm Div 6 Res Elim Ingle Farm v Marion
St Pauls College
2.00 pm Div 7 Semi 2 St Pauls OS v Houghton Districts
12.00 pm Div 7 Res Semi 1 Houghton Districts v Mawson Lakes
Mawson Lakes
2.30 pm Div 7 Semi 1 Mawson Lakes v Adelaide Lutheran
12.30 pm Div 7 Res Semi 2 Adelaide Lutheran v Central United
Bulkana Oval
2.15 pm Club 18 Semi 2 Tea Tree Gully v Golden Grove
Campbelltown Oval
2.15 pm Club 18 Semi 1 Rostrevor OC v Adelaide University